O firmie

MR Team

Od wielu lat działamy na rynku samochodowym. Moja firma zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych samochodów oraz przewozem osób VIP. Pracujemy dla elitarnego klubu użytkowników aut klasy GT – www.300tu.pl, gdzie organizujemy spotkania dla użytkowników samochodów pokroju:

  • Ferrari,
  • Porsche,
  • Lamborghini,
  • Aston Martin,
  • Mercedes-Benz,
  • i inne.

Moje doświadczenie jakie zdobyłem przez kilka lat ścigania się na torach wyścigowych zarówno w kraju jak i za granicą, pozwala pełnić mi także rolę instruktora w 300tu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na mojej stronie.

Z poważaniem

Maciej Rybarczyk Maciej Rybarczyk

SZKOŁA SPORTOWEJ JAZDY

Jest nam niezmiernie miło zaproponować Państwu możliwość odbycia na Torze Poznań profesjonalnych szkoleń w sportowej jeździe z użyciem wyścigowych samochodów. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w lekcjach pod okiem profesjonalnych instruktorów zapraszamy o skontaktowanie się pod adresem mailowym: team@maciejrybarczyk.pl lub numerem telefonu: +48 600 855 334

Nasze doświadczenie w organizacji szkoleń i profesjonalnej jeździe po torach wyścigowych pozwoli Państwu poznać tajniki sportowej jazdy...

dalej

TRANSPORT VIP

Flota naszych samochód to ściśle sportowe jak i ekskluzywne limuzyny. Pozwala to dopasować się do Państwa potrzeb. Z naszej strony zapewnimy najwyższy komfort, punktualność, bezpieczeństwo podróży, kultury naszych kierowców. Nasi kierowcy są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę i posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju samochodów.

Każde zlecenie na przewóz osób traktowane jest indywidualnie i uwzględniamy przy tym wszystkie...

dalej

EVENTY

Nasze doświadczenie w organizacji tego typu imprez pozwoli Państwu na zorganizowanie eventu na wybranym przez Państwa torze wyścigowym. Zapraszamy do współpracy firmy, koncerny a także prywatne osoby, które chcą przeżyć dreszczyk emocji jakie daje jazda samochodem sportowym, będą stricte przygotowanym do motorsportu.

Z naszej strony możemy zapewnić:
- profesjonalną grupę instruktorów oraz szkolenie dla uczestników eventu dot. jazdy po torze wyścigowym...

dalej

EKSKLUZYWNE SAMOCHODY

Nasza firma zajmuje się również sprzedażą super-sportowych samochodów. Możemy zrealizować dla Państwa każde życzenie, począwszy od sprowadzenia Mercedesów w pakiecie AMG po różne modele Ferrari. W razie jakichkolwiek pytań proszę o KONTAKT

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach prowadzenia statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatności.

Akceptuję pliki cookie z tej witryny.